vurnun
Иванчо на село.Отива при баба си и вика: – Бабооо,бика н**ба кравата! – Не се говори така,Иванчо!Кажи,че бика е изненадал кравата. Връща се малкия след ма.....
http://zasmeise.com/statia/1676/Vancho-Vanchoo.html
mitternacht
''Ромската Червена шапчица попитала баба си: - Бабо, защо ти е толкова гладка кожата? - Защото съм само на 26..." (vicove.com)
Chocolate
голяма част от родата от бургас се е събрала тук и за мой късмет у нас се пада да спи точно кресливото тригодишно с техните. funfunfun.
joronedelchev
Добрият готвач се познава не по засуканите ястия, а по простите български манджи - боб, кебапчета, чорба. Засукани и със скъпи продукти и баба знае да готви.
coolpuppy
Оф, тая баба не се разбира от дума! Като не съм гладна, значи не съм! Грррррр!!
blacksnoopy
Баба има рожден ден и така се наядоооох. Не мога да се движа.