_e7
Баба Марта бързала, на тротоар се хлъзнала, сега е в Пирогов.
spaceman90
чудя се дали и Джак Спароу е пил рома си с чай от липа...?
Ethernet
Чуствам се предаден, заради майка ми и баба ми, вече и дядо ми гледа шибаните турски сериали!
gogata2427
баба къде не можеше да чете,влиза и гледа ме на компютъра.чете "Кога ще умреш?" и се вайка "Бе к'ви са тия работи?!?!"
е Лео е по-готин от турските сериали :Д
Mar 26 2012, 20:19Къде?!
Mar 26 2012, 22:07точно от къде не мога да ти кажа
от някво магазинче край ПМГ
Mar 27 2012, 13:56навсякъде
Mar 27 2012, 19:38това не го бях виждал , но е съвсем резонно да го има на вафла сега го чакаме на герба
Mar 31 2012, 09:28