Търсене на постове: баба ти

.
Vafla+Boiko-borisov.jpg hardlady369
те на ей такава вафла се натъкнахме днес :D
its not Eddie
_e7
Баба Марта бързала, на тротоар се хлъзнала, сега е в Пирогов.
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Честита баба Марта. Весел имен ден на именниците, а на останалите много здраве, щастие и успехи :)
Мартин Маринов
podmatrix
Честита ви Баба Марта :D :)
BE PREPARED!
coolpuppy
Една бърза закуска и излитам да си върша задачите. :) Честита баба Марта на всички! Здраве и късмет!
Боби
bm.jpg Bobdweller
Да бе, вярно! Честита Баба Марта на всички! Да сте живи и здрави и много засмяни през цялата година! :)
its not Eddie
_e7
Честита Баба Марта след 17 минути на всички. Исках да съм първия, който да ви честити празника :)
Александър Атанасов
mind
Утре имаме рожден ден :P
Еми Окснитси
ladder and sea.jpg dandelion
Това... е стаята на прислугата в къщата която строим. Замислям се да не взема ли да стана гувернантка :)
Иван Савков
sandprince
Онзи момент, когато влезнеш в магазин за хранителни стоки и на почти всяка стока видиш етикет по който си работил дизайна :))
____♂
spaceman90
чудя се дали и Джак Спароу е пил рома си с чай от липа...?
Нико Митов
Ethernet
Чуствам се предаден, заради майка ми и баба ми, вече и дядо ми гледа шибаните турски сериали!
тодор бързаков
baionzi
@_Rainbow_ на баба си се хвали яница/от шала ти направих баница/и рекох да я опека/но тя защо дими така????
R3sp3k7
тази седмица никакво месо ще се тествам за вегетарианец :D
Георги Динков
gogata2427
баба къде не можеше да чете,влиза и гледа ме на компютъра.чете "Кога ще умреш?" и се вайка "Бе к'ви са тия работи?!?!"
Страница: 7 8 9 10 11

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата