Ducky
Днес баба и дядо празнуват 50 години от сватбата си... Дори и след половин век, пак изглеждат щастливи заедно. Прекрасно е! ^^
Ducky
Щом още от първия етаж ми замирише на вкусно знам, че баба ми е сготвила нещо специално! <3
belushka20
Ще си взема кученцето! Вече няма да е при баба и дядо, майка ми най-сетне се съгласи да си я прибера у дома!!!! Oh happy day!
_e7
как беше онази песничка, където в клипа една дебела жена, приличаща на баба яга, се побърква и започва да прави лудории?
SaTaSi
Напоследък става все по-трудно да заспя... Страхотно безсъние имам когато си лягам, или сънувам откачени неща. Нещо не е наред в машинката ...
Ducky
"Със звездите си говоря, а на луната за щастие се моля." пишеше старата баба, която продава вестници във влака, в една от нейните песни. (:
Ducky
За да ме събуди, всяка сутрин баба ми прави кафе и го слага на раклата над мен... Така винаги ставам с усмивка, защото ме събужда нещо, което обичам! ^^ <
Ducky
Вчера подарих на една непозната баба в рейса няколко нарциса, днес една съученичка ми подари горски минзухар. Щастието и добрините се връщат. (:
Ducky
Днес една баба във влака ми каза: "Радвай се на всеки момент, на мен ми беше отнето това право, така че, радвай се и за мен!" Обещах ѝ, че ще го направя. (:
на чичо доктор
а кога сме сами и се правим че учим на Despicable me: Minion нещо си ;д
Jun 22 2013, 17:58Забавна игрица е 11к ми е рекорда
Jun 22 2013, 18:01 през mobiщо те нямам в приятелите :о
Jun 22 2013, 18:07Нинам, добави ме
Jun 22 2013, 18:38 през mobiкАжи си фейса
Jun 22 2013, 18:42