sickornot
хехехе баба:"Колкото и да ядеш - не е достатъчно."
belushka20
Тази вечер черпя една магия!
tedo92
очаквам в библиотеката да се появи някой и да ми донесе бисквити. моля.
blacksnoopy
Свищовски пенсионери играят Gangnam style
coolpuppy
Какво най-много обичаше да похапваш като малък/ка, когато си бил сам/а и не е имало кой да ти забрани?
notexist
Гледаме новини и баба се изцепва "Децата са най-невинните животни".... Не съм виновна, че съм такава. Ген ми е.
belushka20
Много ме кефи как мама всяка събота ми праща манджа в колетче по автобуса. И понеже сме близо, манджата пристига топла! Бест Мом Евър!
SaTaSi
Майка ми си дойде снощи и сега като станах гледам че чисти къщата и ми мрънка нещо. Много е досадна понякога ... А на мен ми е лошо ...