Търсене на постове: баба ти

Мартин Маринов
podmatrix
Честита Баба Марта
Боби
Bobdweller
Честита Баба Марта, бе! :)
silenceworld
silenceworld
Подгответе се за утрешния ден с интересни пожелания за баба марта - http://pojelaniq-bg.net/pojelaniq-za-baba-marta.html
silenceworld
silenceworld
Кратки смс пожелания за баба марта, които може да изпратите на ваш близък като смс пожелание http://pojelaniq-bg.net/sms-pojelaniq-za-baba-marta.html
silenceworld
silenceworld
Следващата седмица е Баба Марта, вече закупих мартениците сега и пожелания за баба Марта http://pojelaniq-bg.net/pojelaniq-za-baba-marta.html и напиша картички
Denitsa
sickornot
хехехе баба:"Колкото и да ядеш - не е достатъчно."
Fluxy
belushka20
Тази вечер черпя една магия!
Теодор Георгиев
tedo92
очаквам в библиотеката да се появи някой и да ми донесе бисквити. моля.
Snoopy
blacksnoopy
Свищовски пенсионери играят Gangnam style
BE PREPARED!
coolpuppy
Какво най-много обичаше да похапваш като малък/ка, когато си бил сам/а и не е имало кой да ти забрани?
шУс!
notexist
Гледаме новини и баба се изцепва "Децата са най-невинните животни".... Не съм виновна, че съм такава. Ген ми е.
Fluxy
belushka20
Чувствам се като малко детенце.. ходя си у баба, тя ме нахрани, направи ми чайче, даде ми сладки.. После си поспинках при нея.. ^^ :P Толкова е хубаво у дома!
Fluxy
belushka20
Много ме кефи как мама всяка събота ми праща манджа в колетче по автобуса. И понеже сме близо, манджата пристига топла! Бест Мом Евър!
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Майка ми си дойде снощи и сега като станах гледам че чисти къщата и ми мрънка нещо. Много е досадна понякога ... А на мен ми е лошо ...
Боби
Bobdweller
Payday. Денят, в който отварям няколко таба с онлайн магазини и умувам колко пари мога да изхарча за разни работи така, че да не мизерствам през целия месец. :D
Страница: 5 6 7 8 9

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата