tedo92
Когато групата забие така здраво, че ел. генераторите да издадат багажа.
mitternacht
Баща ми ми дава пари (ей тъй, да имам да харча). Някак си ми е странно да вземам пари. Даже, сигурно ще ме е срам да ми плащат заплата.
coolpuppy
На днешният ден ще празнуваме появата на топлата вода в апартамента ми. Ура!
t0m3kk
Много мразя файлове с тъп line ending и интервали за indent ... де'а!
belushka20
Причини по които правя грешки в рисунката си : 2%-Ръката ми трепва 3%-Разливам,събарям нещо. 95%-Кучето ми не може да се намърда под бюрото и го тресе.
dilana
Цял ден не смея да отворя 9гаг/Facebook/Twitter/ etc... защото не съм гледал ГоТ...
Да се включа малко по-on topic аз: принципно не слушам много hard rock, ама това парче си беше мега як ride от начало до край! Евала!
Jun 22 2015, 21:24@Bobdweller, а да знаеш как избухнаха на сцената тези пичове! от години не се бях кефил така на концерт
Jun 22 2015, 21:25Мога да си представя, човек.
Леле, как ми се наби това парче сега, хаха. Отивам да карам малко колело и го пускам на repeat! 
Jun 22 2015, 21:29Go for it
Jun 22 2015, 21:35mega dobro e!
Jun 23 2015, 09:29