Търсене на постове: ба

dilana
@coolpuppy събирай си багажа от дома ми и дим да те няма :D
-=*****=-
mitternacht
Някак си е забавно, че най-големите балове са при завършване на гимназията, при условие, че това се подразбира. Докато при завършване на висше е някак си "meh"
Peter Nikolow
bgdn
За разлика от новото 123 NextTV обаче имат сайт от същите герои...
http://www.nexttv.bg/
-=*****=-
mitternacht
готЕна серия на ГоТ
Боби
Bobdweller
След една седмица на морето пак съм си вкъщи и се отдавам на допълнителен релакс в компанията на Mad Max от 1979. В същото време обаче почивката свършва. :(
BE PREPARED!
coolpuppy
Намерих си апартамеееееент! <3 Пооовече от прекрасен!
Теодор Георгиев
tedo92
Ами, хора. Завърших. :D Снощи ми беше финалната изложба и туй беше то. Остава само да си намеря работа сега.
Еми Окснитси
dandelion
Преместих първото интервю за работа с няколко дни по-рано, че заминавах за бал в България, сега ми се обаждат за второ и го отлагам заради сватба в Холандия :)
Еми Окснитси
dandelion
Последно се събудих 7сутринта вчера. Още час с влак и 2 часа с ферибот и стигам до заветния плаж на сватбата!
Еми Окснитси
dandelion
Хайде заминавам на сватба. Първата международна ще ми е :) (и трета в живота де :) :) )
-=*****=-
mitternacht
Prsi, prsi len sa leje :D via @alien_firefox
Denitsa
image.jpg sickornot
Снимка от бала :д
Peter Nikolow
bgdn
Meги има бал! Меги има бал! @dandelion
-=*****=-
mitternacht
I love your name, I love your smile, I love to think of you, I love everything about you. Понякога е хубаво да се чувстваш на 15. :)
шУс!
notexist
Цял ден батерията ми не мръдна и процент, прибрах се и за два часа минус два процента :D
Страница: 55 56 57 58 59

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата