Търсене на постове: ба

20150608_034557.jpg dilana
Лека нощ.
Peter Nikolow
bgdn
Направо съм терминатор в двора... днес успях да строша права лопата при прекопаване.
Грозното Патенце
Ducky
Ебаси готиното море си изкарах, най-якия начин да си отпразнувам (макар и с подранение) рождения ден. :D
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Днес ходихме на пъзел-стая. Не знам как им казват, но беше готино :) Определено ще отидем пак :)
nemesys
времето днес е добре и май ще паля байка :)
Snoopy
11391152_997480593598152_3026313179495909963_n.jpg blacksnoopy
Не мога да преценя тази червена рокля дали ми харесва или не. Повече клоня към не?
Теодор Георгиев
tedo92
Стягам багажа и утре към България. :)
-=*****=-
Tn0f83g.jpg mitternacht
Магистрала в Холандия. Деееъм найс!
its not Eddie
_e7
какво ще стане с България ако джихадистите успеят да минат през Турция?
Георги Цветанов
t0m3kk
и кооооод :) А тоя колко е зле само... колко е зле...
Denitsa
sickornot
Хаха днешните лапета са страшно. 3 лапета ми викаха от един мост, че съм им гадже, а имаше познати наоколо и ми беше неловко! Но все пак им отговорих, че като
Еми Окснитси
dandelion
Ако някой направи портал за недвижими имоти из България като www.funda.nl ще направи доста добри пари!
-=*****=-
mitternacht
btw прочетох "Червения дракон", а след това изгледах (мисля за втори път) филма. Книгата си е много добра, филмът - средна работа (ако сте чели книгата).
Боби
MV5BMTUyMTE0ODcxNF5BMl5BanBnXkFtZTgwODE4NDQzNTE@._V1_SX640_SY720_.jpg
Bobdweller
Днес гледах Мad Max: Fury Road за втори път и ми хареса повече от предния! Сериозно, ебаси добрият филм! Обмислям даже да го гледам пак! RECOMMENDED!!!
http://www.imdb.com/title/tt1392190/
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Две нощи подред непознат номер ми звъни между два и четири. Нямам идея кой може да е, но накрая ще го блокна ....
Страница: 54 55 56 57 58

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата