bgdn
Направо съм терминатор в двора... днес успях да строша права лопата при прекопаване.
blacksnoopy
Не мога да преценя тази червена рокля дали ми харесва или не. Повече клоня към не?
mitternacht
Магистрала в Холандия. Деееъм найс!
_e7
какво ще стане с България ако джихадистите успеят да минат през Турция?
sickornot
Хаха днешните лапета са страшно. 3 лапета ми викаха от един мост, че съм им гадже, а имаше познати наоколо и ми беше неловко! Но все пак им отговорих, че като
dandelion
Ако някой направи портал за недвижими имоти из България като www.funda.nl ще направи доста добри пари!
mitternacht
btw прочетох "Червения дракон", а след това изгледах (мисля за втори път) филма. Книгата си е много добра, филмът - средна работа (ако сте чели книгата).
Bobdweller
Днес гледах Мad Max: Fury Road за втори път и ми хареса повече от предния! Сериозно, ебаси добрият филм! Обмислям даже да го гледам пак! RECOMMENDED!!!
http://www.imdb.com/title/tt1392190/
SaTaSi
Две нощи подред непознат номер ми звъни между два и четири. Нямам идея кой може да е, но накрая ще го блокна ....
От местопрестъплението:На @dilana дивана
Jun 08 2015, 04:04хубави крака имаш дилане
Jun 08 2015, 20:25Нали?
Jun 08 2015, 20:46