notexist
Кво прайм, кво прайм. Днес ми беше първото извънредно писане до късно, прибирам се преди 12. Значи не е чак толкова до късно.
coolpuppy
Хубавото е, че имам вече нет. Лошото е, че не стига до мойта стая. Ай сиктир!
dandelion
Тея за които кандидатствах началото на Май и минах през три интервюта ми казаха, че "за съжаления няма да ми extend an offer". Толкова чакане..
eMkyyy
Интересно как хората като свикнат ти да ги търсиш първи и не се сещат за теб защото очакват ,че ти ще си първи.Е това приключва сега...
coolpuppy
Нямам топла вода от 3 дни и ме очакват още толкоз. Гррр, бррр!
mitternacht
Also - чашите явно са едно от нещата, което се натрупва... от нищото. Ей тъй - неусетно. Като химикалките.
dilana
Хубаво ще е жена ти да знае как да пусне пералнята, а не да ти праща снимка на копчетата и да те пита :Д