Търсене на постове: ба

Боби
IMG_1228.JPG
Bobdweller
Малко мента с газирана вода, хубаво време и музика от гимназиалните години = good times.
Snoopy
blacksnoopy
Бая велосипедисти са се метнали на В100
https://www.facebook.com/Tittibg/videos/10207003385589819/
шУс!
notexist
Кво прайм, кво прайм. Днес ми беше първото извънредно писане до късно, прибирам се преди 12. Значи не е чак толкова до късно.
BE PREPARED!
coolpuppy
Хубавото е, че имам вече нет. Лошото е, че не стига до мойта стая. Ай сиктир!
Еми Окснитси
dandelion
Тея за които кандидатствах началото на Май и минах през три интервюта ми казаха, че "за съжаления няма да ми extend an offer". Толкова чакане..
Alex Moran ™
eMkyyy
Интересно как хората като свикнат ти да ги търсиш първи и не се сещат за теб защото очакват ,че ти ще си първи.Е това приключва сега...
BE PREPARED!
coolpuppy
Нямам топла вода от 3 дни и ме очакват още толкоз. Гррр, бррр!
-=*****=-
mitternacht
Also - чашите явно са едно от нещата, което се натрупва... от нищото. Ей тъй - неусетно. Като химикалките.
c3579864e7631781b44c0e51bf0a79b643508392b872e68d034e3057ded17f89.jpg dilana
Хубаво ще е жена ти да знае как да пусне пералнята, а не да ти праща снимка на копчетата и да те пита :Д
Fluxy
belushka20
Не стига че нямам нет, ами ся и без телефон останах лол :) Взех един мобилен назаем хаха
Еми Окснитси
dandelion
С пижама ли спите?
Георги Цветанов
t0m3kk
Май ще мигрирам от към :)
Еми Окснитси
dandelion
Ако харесвам песента толкова много се чудя заслужава ли си да гледам филма :)
Peter Nikolow
Bo2b8QyCIAEgWqN.jpg bgdn
В банята съм!
-=*****=-
mitternacht
След някоя и друга година, когато флашките станат по терабайт, ще се чудим как навремето сме ползвали външни твърди дискове по няколкостотин гигабайта :)
Страница: 53 54 55 56 57

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата