hurmaqny
Да се разправяш още от сутринта с тъпи индийци, които не могат нито да четат, нито да пишат, но все пак са решили да ти се карат.
_e7
Кои песни пускате, когато правите секс?
hurmaqny
Живея в апартамента, в който от време на време се чува "Росене! Няма да акаш в коридора!". Мда.
notexist
Май се надрусах с лепило ;д
notexist
Получих си пратката днес! Ето защо пия Кока-Кола, а не Пепси... Защото те си изпълняват подаръците... Ваучера на тъпото Пепси така и не го получих!
mitternacht
Еволюцията в технологиите е готино нещо. Първо бяха дискетите. После CDтата, които бяха огромни в сравнение с дискетите. После DVD. После дойде ред на флашките
Ducky
Още по-непоносим стана факта, че станах в 5:30, защото не успях да заспя до 4:00... Днес ще е ден на резервни батерии.
eMkyyy
Първият работен ден след две седмична почивка беше ужасен , работа колкото искаш...
+ все още има осъждане "побиване с камъни" Една етиопка беше осъдена на това миналата година, но за радост не влиза в сила, а само я мотаят в затвора.
Jan 10 2015, 16:20товааа не е смешно.
Jan 10 2015, 16:32Никак даже. Всеки ден ми е в подсъзнанието какъв е рискът, че живея с приятеля си в такава държва.
Jan 10 2015, 17:18Then... don't?
Jan 10 2015, 17:23And then? Казах в подсъзнанието, не в съзнанието
А и риск досега не ме е спирал да пътувам и да опознавам света. Все от нещо ще умрем..
Jan 10 2015, 17:51