tedo92
Абе, чудя се, правите ли New Year's Resolution и има ли смисъл от нещо такова?
nemesys
Майка ми си взе таблет и сега го гледа като полезно изкопаемо ..
notexist
Верно ли вали сняг в София?
dilana
Бахти... 8 дена оставаха и щях да направя цяла година без 1 ден да съм болен...
dandelion
Случва ли ви се и на вас, да получите съобщение, че някой ви е приел поканата в LinkedIn а вие да сте сигурни, че никога не сте му изпращали покана?
dilana
По-добре на хората в устата, отколкото на плочките в банята!
tedo92
Да слушаш Disturbed, да стягаш багаж и да ядеш Тоблерон. Нямат нищо общо едно с друго, ама и така е окей.
dandelion
Какво ще подарите на близките си за празниците?
notexist
Час и половина ме делят от похарчването на последните ми пари. А довечера ще опаковам подаръци и ще лепя етикети с имена ;д
Примерно за 2015 искам да посетя Кения, да видя поне един голям концерт, да свърша 4 курсера курсове и да съм с брат си като си купува костюм за бала +20 др.
Dec 31 2014, 12:39В тоя ред на мисли - искам да започна работа, да се влюбя и да правя нещо смислено. Ама аз си го искам всяка година
Dec 31 2014, 12:45По-малки цели
Започването на работа - ок, но за влюбването, по-добре си пожелай да обогатиш контатките си с поне 20 момичета (примерно)
Dec 31 2014, 12:49http://www.theguardian.com/technology/2014/de...lenge-2015
Dec 31 2014, 13:11Стигнах до същото заключение за малките цели. Трябва да си направя списъка обаче. В общи линии, да завърша успешно, да намеря работа, да си понауча финския...
Dec 31 2014, 15:28