Търсене на постове: ба

Теодор Георгиев
tedo92
Абе, чудя се, правите ли New Year's Resolution и има ли смисъл от нещо такова?
nemesys
Майка ми си взе таблет и сега го гледа като полезно изкопаемо ..
шУс!
notexist
Верно ли вали сняг в София?
Snoopy
blacksnoopy
Много ми е хубаво
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Много е изнервящо да готвиш 100 гозби. За първа година съм семейна и всичко трябва аз да направя. Мисля, че ще е тотален провал. Нека видим. Стискайте палци :)
Грозното Патенце
Ducky
Мразя да се обаждам на някой като съм пияна!! :D
Snoopy
blacksnoopy
Мм, 13-часов работен ден...
dilana
Бахти... 8 дена оставаха и щях да направя цяла година без 1 ден да съм болен...
Еми Окснитси
dandelion
Случва ли ви се и на вас, да получите съобщение, че някой ви е приел поканата в LinkedIn а вие да сте сигурни, че никога не сте му изпращали покана?
dilana
По-добре на хората в устата, отколкото на плочките в банята!
Теодор Георгиев
tedo92
Да слушаш Disturbed, да стягаш багаж и да ядеш Тоблерон. Нямат нищо общо едно с друго, ама и така е окей.
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Пека домашни курабии. И толкова хубаво замириса вкъщи. Като в детството ми :)
Еми Окснитси
dandelion
Какво ще подарите на близките си за празниците?
шУс!
notexist
Час и половина ме делят от похарчването на последните ми пари. А довечера ще опаковам подаръци и ще лепя етикети с имена ;д
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
изключително разочарован съм от батман arkhaim origins :( тва все едно цъкаш само nextnextnext :(
Страница: 75 76 77 78 79

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата