notexist
А утре ще ходя да гледам Хобитът в колко часа... В един следобяд. Ще си взема захарен памук и кукла барби с мен.
nemesys
тамън се отървах от съквартирантката и ще трябва да се търси нова квартира ..
blacksnoopy
Мисля тази вечер да гледам филм с гаджето. Някой да ми препоръча някое хубаво гадже?
aviatrix
- Нощна граблива птица със 6 букви? - Барман.
hurmaqny
Много се дразня на касиерки, които не ти слагат продуктите в торбичката, а те оставят да се оправяш сам. Like, what is your job anyway?!
notexist
Хубаво е, че поне някой оценя българския фолклор.
tsonchev
Мисля да ходя на нощта на скоковете в зала Армеец на 10ти януари
_e7
ай деба толкова ли сме смотани, че сме онлайн, ве