mudisoft
тоз хром се напика. 50 таба зимат над 4 гб рам...
LoveCappuchino
Бай манга(у)л е правителството в сянка
Alita
"…На тия двамата им личеше, гледаха се с такова обожание, обаче отдалече…"
notexist
Емо Чолаков или Минчо Празников? ;д
nemesys
Наздраве от едно23 срещата с мен ;-)
tsonchev
Бях нападнат във фейсбук от банда защитници на кучетата. Диалогът се оказа невъзможен. Кучетата били дай-добрите същества на планетата и точка.
mitternacht
Интересно е как съм позабравил (изоставил... макар че звучи грубо) два блога в блогър докато те са гледани от хора из цял свят. Намерили ги, попаднали напълно
Това е сигурно фразата, която в близките 20+ години никой никога не си е представял, че ще чуе.
Dec 17 2014, 17:58В Косово се явявам само с Мародер (превозното средство). Обаче другите точки ме надъхват бая
Dec 18 2014, 00:15Even in the capital Pristina, decent double rooms go for less than €50 per night and a bottle of the local beer, Peja, needn’t set you back much more than a single euro.
Dec 18 2014, 00:31the fuck?!
Dec 18 2014, 00:31