Търсене на постове: бири

Georgieff
Време е за студена биричка и малко прохлада.
В. Сотиров
sown
Много як ден ! На басейн , супер релакс.. с бирички , приятели , усмивкии ;o) Сега на рожден ден на майка.. Иеееаааах (sun)
В. Сотиров
sown
Днес дори поспортувах (whew) ..Едно здраво мачле, след това малко биришка =)
В. Сотиров
sown
Колко ми е хубаво само.. биричка, мара.. биричка =)
Георги Цветанов
t0m3kk
Преди г/д 2 часа се прибрах от Юндола... мега яката вечер си направихме... бири, мезета, водки, масури... и всичко т'фа в един голям кръговрат :D
-=*****=-
mitternacht
@FromTheInside Прави ми компания докато я изпия ;))) А тии... може биричка...
В. Сотиров
sown
Слушам Ill Nino , помагам на Кристи с блогването.. пия биричка ^^
Georgieff
@sown Бате к'ва вода от хладилника мене не ме напива някаква ледена вода...не е ли да вземеш една студена биричка ...
Георги Цветанов
t0m3kk
бири, джинове... афтършокове... и пак джинове.... ебати мръшата съм станал... едно време поне пиех водки и след т'фа затапвах с бири... ся мешана ра'ота...
Георги Динков
gogata2427
Вкъщииииии!Прибрах се от къра!Сега отивам да сипя биричка! :D
dani4ka
@blacksnoopy ами при теб, кво става с палатките.. ще идвате ли да ви черпя бирички ;)
Петьо Пенев
dj_aquarius
@aleksoft ДЕ ДА ЗНАМ СЛЕД 3 БИРИ И ТИ НЕМА ДА ПОМНИШ МАИ И НА НЕЯ ПРЕДАДЕ :D
Георги Цветанов
1280002590715572.jpg t0m3kk
няк'фа снимка от снощи с Тонка... на нея бях още на мента... после бири... после земи тия водки и после... земи т'фа прибиране :D
В. Сотиров
sown
@t0m3kk а така! :D Аз утре съм по цици-пици , плаж-млаж, бири-мири ;)
semprom
Биричкaтa в ръкa и пържолитe нa cкaрaтa ... Eхх :)
Страница: 16 17 18 19 20

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата