Georgieff
Време е за студена биричка и малко прохлада.
sown
Много як ден ! На басейн , супер релакс.. с бирички , приятели , усмивкии ;o) Сега на рожден ден на майка.. Иеееаааах (sun)
sown
Днес дори поспортувах (whew) ..Едно здраво мачле, след това малко биришка =)
sown
Колко ми е хубаво само.. биричка, мара.. биричка =)
sown
Слушам Ill Nino , помагам на Кристи с блогването.. пия биричка ^^
t0m3kk
бири, джинове... афтършокове... и пак джинове.... ебати мръшата съм станал... едно време поне пиех водки и след т'фа затапвах с бири... ся мешана ра'ота...