Търсене на постове: бири

____♂
spaceman90
Отивам да гледам мача! Кой ще слезе да вземе 2 бирички и да ми ги донесе,моля ? :D:D
Радослав
Soul4o
нека изпиването на третата биричка започне СЕГА
BE PREPARED!
coolpuppy
Away. Биричка time in front of me. Лека вечер pals :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@Nona и най-вероятно ще изпия повече голями водки отколкото ти бири :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@Nona никога... аз на бира не мога да тренирам :D тъй като не пия много бира, в най-честите случай всичко започва с 2 бири, минава се на шише водка и край :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@Nona аз ще платя сметката цялата, за да не кажеш, че се скръндзам нещо :D аз пък бири пия 3 и съм пиян... но пък после до 15 няма проблеми все същото е :D
В. Сотиров
sown
Хух, добре си понанах.. А сега ме чака печено пиле с картофи =) ..ъъ и да , + биришкааа ^ ^
Леприкон
ZzZaPyr
Някой да бирим и да гледаме мачове по черноморието? :D
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
ILIQN - YO YO. 1 биричка така добре ще ми дойде...
Peter Nikolow
bgdn
Минах из целия център с биричка в ръка...
1276330026753768.png iandreewa
INFO :: Каспийският нефт в лабиринтите на черноморската тръбопроводна геометрия
http://bit.ly/9ln3yc
Георги Цветанов
t0m3kk
Снощи... кръчма доволно ракии със салатки с приятели, след т'фа аз и Сандо в Планета Пайнер (Септември) на еротично шоу на Лейди Би :D там водки и бири :D
Тео
1275818199790552.jpg dimitroff
Агнешки ребърца и гарнитурка с ориз - и една биричка за поливане на цялата тая вкусотия
Нона
Nona
2 бири по случай напускането. ;д
Drъnata
Dr1nata
Две каси бири в петък вечерта нападнали двама мъже и им взели заплатите.
Страница: 18 19 20 21 22

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата