Търсене на постове: бири

Георги Цветанов
t0m3kk
малко пазарджик, после малко белово... после малко биричка, сега малко вкъщи...
Георги Банков
federer11
взех биричка и чакам мачът да започне след около час :)
Drъnata
Dr1nata
Устата ми ухае на хиляди бири...
Георги Цветанов
t0m3kk
@disappointed *отвор биричка* ;D
Тео
dimitroff
@sandprince Ще съжалявам сигурно, но... ако дадеш руския сайт имаш 2 виртулни бири и 1 млн посещения на блога заради темата за метъла :D
Радослав
Soul4o
уж отидох да пийна две бири на Мола и да си ходя... пък то кво стана, твърд алкохол и спах в Люлин, хаха
Стефан Митев
Rx-Ende
@Yalamov Zamunda it will be явно. Поне като е правен с подкрепата на Загорка раздаваха ли безплатна бирица? :D
Станислав
privileg
@sown По-добро кафенцето сутрин е биричката!
Иван Савков
sandprince
Дизайнствам на фона на Godsmack ... ех само една биричка да имаше...
Георги Цветанов
t0m3kk
@blacksnoopy ами би трябвало да те питат какво искаш от промоцията :) Аз щот' оправих рс-то на шефа на бара и той ме черпи 2 бири, едната му я дадох и ми я даде
Георги Цветанов
t0m3kk
@blacksnoopy не, дзън е за споделяне на бира :) плащаш 2 бири и 1-та я подаряваш на някой, за да ги изпиете заедно и да им се насладите заедно :)
Георги Цветанов
t0m3kk
Аз пък да се похваля такъв имам флашка от Загорка "ДЗЪН" кампанията :) Одеве праснах 2 бирички и дойде като подарък :D Яка е на вид, но само 1GB :(
Георги Динков
gogata2427
Часът настъпи - реших да ида до магазина,за да си купя диск и да преинсталирам уиндоуса,майка като разбра и поиска да й купя биричка!.. :D
В. Сотиров
sown
Уф мн ми е смотано! Май ще ида до морската да опъна по една биричка.. или пък да си полегна малко ? Хъм! Дилема!
Свилен Попов
svil4ok
@notexist биричка :S
Страница: 20 21 22 23 24

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата