Търсене на постове: бири

Георги Неделчев
joronedelchev
От черните бири Мърфис я предпочитам пред Гинес, въпреки че уж втората се води по-добра.
Георги Динков
gogata2427
Започвам да броя бирите,които майка поема за ден...Сега ме изпрати да й купя още една.. :D
В. Сотиров
sown
@t0m3kk така ще е бате! ..момичетата от сайта (123) като не се грижат за нас! :D накрая се хващаш с @blacksnoopy и идвате в нас на по бири-мири ;)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Rx-Ende другия път като си в дч обади се да отразим 1-2-3-4 бири :P
Момчил Карамитев
Momchil
Биричка и фотошопче + Bon Jovi :) Хич не ми е зле :D
Светослав Стоянов
svetoslav
Излизам на по бири с един авер, че днеска умрях от скука вкъщи :D
BE PREPARED!
coolpuppy
@sown И къде я пиете тая биричка? :D
http://sown.edno23.com/view/post:640255
BE PREPARED!
coolpuppy
@sown в Златица се отбелязваше вчера и си имат специален празник за това :) Ходят на едно кладенче, пият бири, ядът.. къпят се :D
BE PREPARED!
coolpuppy
Олеле майко.. натрясках се с 1 водка, 2 бири и 1 absent :D
Snoopy
blacksnoopy
Пихме биричка с @dani4ka
Snoopy
blacksnoopy
@shimamoto екстра е слънчицето. биришка в парка
Йордан Яламов
Yalamov
Фотошоп! Понеже след ще приключвам в близкия час, ще си отворя една биричка :) Наздраве!
Свилен Попов
svil4ok
@eyankulov прекалено късно е за да превключвам сивото същество в режим на мислене. В момента просто седя, пия биричка и гледам Луузърпул, nothin' special :)
Йордан Яламов
Yalamov
@Momchil и аз трябва да ходя, а така ме мързи, вкъщи е хладно, имам биричка и мачове на запис... ... ...
В. Сотиров
sown
Damn! 3-та поредна вечер на уиски и ракии.. маа' фака! Ние сме най-лудите :D ..тунай на биришка =)) Който има желание да идва към Морската.
Страница: 19 20 21 22 23

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата