sown
Остана една биричка в хладилника..май ще я почна (devil)
Drake
След 2 бири ми се спи та 2 не виждам :X
Dr1nata
Искам на тиферич! Скаричка, биричка...
yordanoff
Време е за биричка, после пуричка (жалка комбинация, знам) и после малко бази данни @ даскало.