ZzZaPyr
@method-x м бате няма кво да направя, рожден ден на далечна приятелка, сори ;D На връщане ако искаш ще мина през Търново, ако си там, да ме черпиш бири ;D
ZzZaPyr
А биричка, а джойнтче, а музичка за фонче?
Кученце ли искаш или да съм конче? ;D
Dr1nata
Вдъхновен от @X7r3M1s7a ми дойде супер идея. Съзтезание по писане на 10 бири!
yordanoff
6-10бири и чалкгата не етоялко лошамузика11! дасиго запи ша! N.B.@!