Търсене на постове: бири

Лили
scarlet
@alish мдаааа...стояхме във фоайето ии..мда...а после сама си пих биричката..-.-
Георги Цветанов
t0m3kk
Бирички-мирички, фастъчки-мастъчки, цигарки, лаф и простотия :D
В. Сотиров
sown
Какво да правя сега? Отказах се да ходя на Мис Търговище, приятелите ми се отказаха да ходим на Борово око за по 2,3...пет...10 бири :S
Snoopy
blacksnoopy
Бири
Snoopy
blacksnoopy
Време е за бири
В. Сотиров
sown
@Anellya следващия път.. а ти реши кога да ми земаш бирицъ (:
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Биричка, количка, пуканки, PS, след това някое филмче и те така цял живот :D
В. Сотиров
1265280093855749.jpg sown
Да затапя поредната ракияна вечер с една бирица ^^
Тео
dimitroff
Леко иронично - Викат ме на купон, чак и биричка ми запазили, а аз стоя на тъмно, ндул съм хаус и привършвам бутилката с малтини... Ах, Живот, Живот...
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
Колата свърши, а ме мързи да ходя до магазина да си купя ... затова си взех една биричка от хладилника ... :) Поне да не съм жаден :D
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@Method-X Мхм ... че с тебе не си довършихме разговора на събирането ... а и най-вече бирите не си ги довършихме :D
Ивелин Георгиев
h4ckY
най много бири заслужава @aftercollabz , който е първия човек който ме следи ;)
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@patblansh Искаше ми се да остана да си пиеме бирите (а ти мартинито :D), но бащата на гаджето е говедо отвсякъде :(
Георги Цветанов
t0m3kk
Чудя се само едно нещо, защо мога да правя по литър и нещо концентрат, а не мога да правя по 10 бири ?! Личният ми рекорд е 15х500 мл. бира и 2 менти (за бира)
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@Method-X Вчера се върнах, но трябваше да прибирам пияният си колега ... явно 3 бири го нокаутираха :D
Страница: 22 23 24 25 26

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата