sown
Какво да правя сега? Отказах се да ходя на Мис Търговище, приятелите ми се отказаха да ходим на Борово око за по 2,3...пет...10 бири :S
sown
Да затапя поредната ракияна вечер с една бирица ^^
dimitroff
Леко иронично - Викат ме на купон, чак и биричка ми запазили, а аз стоя на тъмно, ндул съм хаус и привършвам бутилката с малтини... Ах, Живот, Живот...
t0m3kk
Чудя се само едно нещо, защо мога да правя по литър и нещо концентрат, а не мога да правя по 10 бири ?! Личният ми рекорд е 15х500 мл. бира и 2 менти (за бира)