Търсене на постове: бири

Иван Савков
sandprince
@venom пикня са каменица и всички останали БГ бири, изключение прави Шуменското
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
(sun) Искам да ходя да пийна няколко бири с един приятел , взел си е изпита успешно :) а и много яко си прекарвам с него , голяма забава е :)
Еми Окснитси
dandelion
Как се прави биричка :)
Мануел Симеонов
Manuel
@h4ckY а осталите 99..? за нас бири няма ли? да не останеш пак под 100 :)
---------
NetCutter
Денят започна с 3 бири, сега минах на вино...утре наложително ли е училището? :D
Иван Савков
sandprince
@schizophrenia сакън...нема да пийна биричка...еееее
Иван Савков
sandprince
@schizophrenia @kypidoncheto ся като се замисля...женски бой...мхм казвайте кога и къде да си взема биричка и картофки :D
---------
NetCutter
Макар, че именно @eagle в Шумен ме помоли: "Иди ми поръчай Загорка!". Още имам снимка, ако реши да отрича. Дори не провери за други подобия на бири :)
Drъnata
Dr1nata
Ема, поне пих 12 бири!
Drъnata
Dr1nata
Много е яко на обедната почивка да врътнеш 3 бири и да заеб*ш работата :D Сега издирвам с кого да продължа започнатото :)
Petya
Principessa
@schizophrenia :(:(:( пейка - парти... искаааам :S не сме си правили от 3-4 месеца... :Р биричка, ромче, фаски, саски, :D кеф да ти е... :D
Snoopy
blacksnoopy
Как може в билярда на пиротска да има само малки бири...
Руси Веселинов русев
RusiMC
ям пържена царевица и пия биричка :) класика :)
Мануел Симеонов
Manuel
Ммм, айляшки ден беше, отивам да пия биричка :)
kypidoncheto
@rosito94 пЪржола вкусно и ако има биричка става върха ;)
Страница: 40 41 42 43 44

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата