alish
в параграфа ^_^ пия биричка - радвам се на живота...
Dr1nata
Ей, убих се да изтървам чипс. По земята сигурно има повече чипс от колкото празни бири
blacksnoopy
Най-накрая намерих човек, който да не учи и да пиеме една23 бири в парка
Dr1nata
Деа и живот! Изпих сумати му бири, надул съм са кат свиня, и пак ми е нещо празно у душицата
KOx2
Това е, защото водя активен живот, днес примерно съм хапнал една активия и няколко супички. Помогнах малко в къщата и ходих да пия биричка ... и да, бягах малко