Търсене на постове: бири

Drъnata
Dr1nata
@Paulina Ми аз си цоцкам биричка сега и чакам да се свърши... света (недай си Боже бирата да свърши!)
Drъnata
Dr1nata
Хапнах, сега отивам за биричка :) :) :)
Цветелин Павлов
sentinel
Какво по-хубаво за сряда вечер от три бири в квартално кръчме! @Dr1nata - що не дойде, ма!?
Ally
alish
в параграфа ^_^ пия биричка - радвам се на живота...
Drъnata
Dr1nata
Ей, убих се да изтървам чипс. По земята сигурно има повече чипс от колкото празни бири
Snoopy
blacksnoopy
Пих бири
Snoopy
blacksnoopy
Най-накрая намерих човек, който да не учи и да пиеме една23 бири в парка
stefcho
stefcho
@Dr1nata, само да заредя малко храна в търбуха и почвам с бирите. възнамерявам един тридневен маратон, така че имаш време ;)
Drъnata
Dr1nata
Деа и живот! Изпих сумати му бири, надул съм са кат свиня, и пак ми е нещо празно у душицата
---------
NetCutter
@nplus напротив - има. Ако си мръднеш гъза и натиснеш комисията ви в даскалото да те пробутат на националната олимпиада ще имаме повод да споделим бая бирички:)
Йоана Николова
ladyjoana
@RMPG хахахах.... добре добре.. :) плевенчаните ми харесвате :) ставате за по биричка :P
Drъnata
1233437151892740.jpg Dr1nata
Умирам за едно шкембенце feat. биричка :)
KOx2
Това е, защото водя активен живот, днес примерно съм хапнал една активия и няколко супички. Помогнах малко в къщата и ходих да пия биричка ... и да, бягах малко
Mariyan
Опа още кльопачка - пица и бири. Какво по-хубаво от това?! Чувствам се .. бирен. :D
Mariyan
@h4ckY, бирите са идеални, принцесите са лошото. Но аз ги дадох на кучето и си останах с бирата. :D
Страница: 41 42 43 44 45

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата