Dr1nata
Отивам да пия биричка на OMV
Manuel
Тва не се търпи вече, цял ден вкъщи не е работа. Хич не ми се и излиза в тоя кучи студ, ама тряя да се ударят 2-3 бири след такъв тежък ден =)
Nick
Наливам се с биричка и набивам зрънчо пред телевизора. Неочаквано добра комбинация.