Търсене на постове: бири

Ивелин Георгиев
h4ckY
@Mariyan ммм че ко му е лошото на двете бири ? :)
Mariyan
Пример за нездравословна закуска - три принцеси с две бири. :D
Drъnata
Dr1nata
Отивам да пия биричка на OMV
Rosen
solveig
@Dr1nata Ам случих на шефове.:)))) При нас е задължително между първото и останалите кафета да се подмятат бири.
Drъnata
Dr1nata
@solveig Е ква е такава твойта работа. Да почна и аз при тебе, много съм добър с бирите :)
Rosen
solveig
Колко е хубаво докато работиш да пиеш бирица и да ти плащат за това :D:D:D
Радо
radoboy
@h4ckY радвам се :) Айде до скоро :)))) Трябва да се разберем да пием по биричка някоя вечер, ама до края на месеца имам доста работи да свърша ... та не знам
Светозар Георгиев
voic4e
@man0l Как беше онова парче на Гумени глави: ...бири-бири две, бири-бири три... ? Мамка му, не го помня, но нещо такова ми е на акъла :)
Деян Улевинов
freak
@gergancho не бих казал, но все пак не отказвам бирите ;]
Марти
legrandelf
@Manuel Ох, биричката как хубаво влиза... :)
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@KOx2 И след това можеш да пишеш на кирилица правилно без грешки :O Свалям ти шапка човек :D Аз след 4-5 бири не мога да си кажа името :D
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@voic4e :) еми добре съм сега си имам гости :) и се забавляваме . пиеме си биричка и си лафим :) ами ти ? как си
Мануел Симеонов
Manuel
Тва не се търпи вече, цял ден вкъщи не е работа. Хич не ми се и излиза в тоя кучи студ, ама тряя да се ударят 2-3 бири след такъв тежък ден =)
Никола Павлов
Nick
Наливам се с биричка и набивам зрънчо пред телевизора. Неочаквано добра комбинация.
Drъnata
Dr1nata
Шал, шапка, ръкавици, скиорския екип и палатка и заминавам да пия биричка някъде :)
Страница: 42 43 44 45 46

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата