Търсене на постове: бири

BuKToP
снощните една23 бири надминаха многократно предвидената бройка... да спя ли или да чакам сериала си по НОВА? :)
Drъnata
Dr1nata
@naddito Тва ще рече ли, че евентуално ще пием по една биричка?
http://naddito.edno23.com/view/post:132898
BuKToP
с кого ли да изляза да изпия една23 бири?
The Bot
bot23
[ff123] Смех на 10 бири (via Blog) http://tinyurl.com/63na5o
Snoopy
blacksnoopy
Мн добре влизнаха 3те бирички с колегите от уни-то. За довечера имам 2 оферти :/
Drъnata
Dr1nata
Доволен! Взех си 2 якета и една биричка и си мезвам с прошуто пред компа. Още ме боли главата от тея вина и бири снощи. Искам нова глава, тая не е моята
Богомил "Бого" Шопов
bogo
А обяд - отивам да пийна една биричка. До скоро :)
Drъnata
Dr1nata
Отивам да пия биричка някъде по центъра, че откачам в нас
---------
NetCutter
@nplus, утре си вземи и хладилна чанта или намери друг начин да занесеш бирите на @unleashed студени :)
stefcho
stefcho
хиксът не е лош резултат. особено като е с бири, картофи и цаца.
Drъnata
Dr1nata
Пак на боулинг ходих, пак бири пих и пак ми се спи
Drъnata
Dr1nata
Най-накрая се прибрах. 24ч. не съм си влизал в къщичката :) Шкембета, бири, бургери и боулинг. Як маратон
Георги Матеев
georgimateev
@unleashed и аз смятам да се отпусна самичък на канапето с биричка тая вечер :)
Drъnata
Dr1nata
Абе друго си е като гаврътнеш няколко бирички с приятели!
Drъnata
Dr1nata
Много бързо мина днескашният работен ден. Сега ако се намери с кого да пия 1-2 бири
Страница: 45 46 47 48 49

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата