Търсене на постове: бири

Drъnata
Dr1nata
Сега вместо тоя компот да имаше една23 бирички :)
Михаил Нейчев
drartik
Леко тъпо ми е че станах в 16:11, но с две бири ще го презживея ...
---------
NetCutter
@NiGo до велико търново ме мързи ме да идвам за бири(което е обичайният облог), затова чакам предложения :)
---------
NetCutter
5 бири за този, който ми намери темплейт с фреймове за MediaWiki :)
Петър Илиев
pesho
Чакам @stefcho и @georgimateev да ми дойдат на гости за по няколко коледни бири. После не е ясно как ще се развие вечерта...
Drъnata
Dr1nata
@naddito Весела Коледа! Кога ще пийнем някоя биричка?
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@ZzZaPyr нее .. пийвам биричка и гледам сериали :) бачкането утре :) а ти ? що чаксега ставаш ?
Drъnata
Dr1nata
Пф, добре бе! Всеки на някъде по работа или с колеги по кафета. Няма с кого една биричка да пиеш
Drъnata
Dr1nata
На прибиране се заредих с 4 бирички и един чипс :)
Ясен Цеков
fengi
тежко беше днес пфф смятам да го отпразнувам на бири
Вангел Стоев
venom
Охх, днеска беше много изморителен ден на работа ... Че какви ли не скари, бири и салати не прайхме като за последно :D Сега ме боли жестоко главата ...
Drъnata
Dr1nata
Друго си е да си изпиеш бирите в твоя си град с твойте си хора
Snoopy
blacksnoopy
Прибрах се на няколко бири у нас, стоплих си манджа и докато вечерях пуснаха House of the Rising Sun по VH1. Кеееф
Цветелин Павлов
sentinel
Биричка-а-а-а... @Dr1nata - отивам да опрая на Плешо компа и ша ма черпи бира! (Пак си е извадил шнура на колоните и се чуди що няма звук, тапира му с тапир) :D
Силия Димитрова
silia
@Emyto Весели бирички валят из блога ти :D
Страница: 43 44 45 46 47

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата