Търсене на постове: бири

Ели
Po3u
Днес по план ще бъде спокойна съботна вечер. Хапвам пържени картофки и пия биричка пред телевизора :)
Drъnata
Dr1nata
Панирани дробчета feat. пържени картофки & биричка. Ей тва беше изпълнение :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Хмсс прибрах се, хапнах, гледах филмче и сега ще почина малко докато мойте хора си дойдат от работа за да се видим малко на биричка :)
Drъnata
Dr1nata
Аз пак се бъзвам към центъра на кафета и бири :)
Drъnata
Dr1nata
Добро утро и от мен :) Сега ако имаше от снощната чорбичка гарнирана с биричка малиии
Drъnata
Dr1nata
Мда... живота е хубав! След 4 бири и едно шкембе :)
Drъnata
Dr1nata
Якенцето, шалчето и къде?... да пием биричка, как къде!
Drъnata
Dr1nata
Бря! Пих 2 бирички и така сладко ми се приспа. Да взема да се позиционирам ли? `Ма много рано бе... май да се оставя мача да ме преспи
Георги
nickname778
@man0l по принцип не бих отказал 1-2 бири, ама имам работа от 8:30 до към 9 и нещо :)
Drъnata
Dr1nata
Сръбнах :) За 2.5лв пих 2 бири и 5 водки :) Тънко а :D
Никола Павлов
Nick
Излежавам се и се наливам с биричка. Във фурната цвърчат мръвки. Какво му трябва на човек :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
Обедната почивка свърши но това не пречи да пийнем биричка за релакс :)
Drъnata
Dr1nata
@Hamaelleon Ще си понеса наказанието, щом трябва. След малко излизам и ще си изпия 3 бири :D
Владимир Комаров
Hamaelleon
@Dr1nata : ясно :) ок питах ви щото и тя е от Русе, можеше пък да снесете някоя интересна клюка.. ама вие явно не сте клюкарки ебаси.. наказани с 3 бири! :D
Ивелин Георгиев
h4ckY
жалко че обедната почивка свърши... колко хубаво ни беше да хапваме джоб с кюфтенца и най-вече да пийваме биричка.... :(
Страница: 44 45 46 47 48

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата