eyankulov
@X7r3M1s7a сериал, който може да те извади от строя ако си на няколко бири е Day Break. да знаеш на 3ти епизод се чустваш се едно си гледал цел ден
Dr1nata
Отивам на биричка в едно прителче
Mariyan
Мислим да излезем с дружината и да ударим по 2-3-5-10 бири. :>
blacksnoopy
Ох, добре че @9teen8t9 се е върнал за 3-4 дни в София да пием по 1-2 бири сега, че ми е скучнооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо
Dr1nata
Тъкмо се прибирам от ей тая виличка. Много яко изкарах. Глас нямам, то не бяха песни, викове шкембе чорби, бири, водки... лудница
http://www.vila-angel.com/page5.html
blacksnoopy
Хубаво е да се видиш с истински приятели на по бири