Търсене на постове: бири

Йордан
Qlamoff
@Rx-Ende абе ти вместо да уредиш нещата се правиш на дръж ми шапката... Нищо, че е на 3 бири- тъкмо няма да пия сам :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@Qlamoff На три бири беше и залиташе малко.. :D
Snoopy
blacksnoopy
3те големи наливни бири в пицарията бяха мн добре. И водката в кафето след това беше много добра :D
Александър
aftercollabz
@man0l хахахха, не, аз не се занимавам мн мн със схемите. :D ако ме разбираш...биричката си е биричка. ;) :P
Ивелин Георгиев
h4ckY
@man0l хахахаха ;) аз ако избия сто бири... ме пишете бегал :)
Лидия
LiDSoN
@man0l а така виж как знаеш... хората стават приказливи като обърнат няколко бирички :)
Велислав
_vin_
@Fipo пу да го ибеш :) ... нищо...значи може по-нататък. Айде че и бири трябва да се пият с теб!
Ивелин Георгиев
h4ckY
@axeny съжелявам, да се беше запознал с договора, преди да го подпишеш :) нищо ще те черпя едно кафе, или биричка:)
Радо
radoboy
@h4ckY мноого си ми далеч, иначе с удоволствие бих черпил биричка :П
Дацко Маринов
NjoYko
@h4ckY биричката е лесна работа :D
Ивелин Георгиев
h4ckY
@NjoYko абе ти почерпи по биричка пък хваленето на нас остави ;)
Drъnata
Dr1nata
Айде пак на бири
Drъnata
Dr1nata
Пускам се да пия няколко бири
Drъnata
Dr1nata
Нещо взе да ми се приспива, май се изморих днеска от work. Бия си 2 шамара и изизам да обърна няколко бири, може и водки... квото стане
Drъnata
Dr1nata
@Principessa Лелеее, прибави и няколко бири към мръвката
Страница: 48 49 50 51 52

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата