@stylius Жив и здрав да е мене ако питаш. Кво ше го правиш тва Порше като ти е едно такова празно от вътре, като няма 3-4 бири да ти запълват живота вечер?
Докато се намери добролец/доброволка, аз пийвам биричка и слушам 500-те най-велики български песни - до 9 място БТР - Спасение съм Даже и си пея по малко
Съквартиранта се върна от магазина - донесъл е биричка и семки,а имаме и пуканки за микровълнова на склад. Операция "Почистване на дома", засега се прекратява