Търсене на постове: бири

Лидия
LiDSoN
@Dr1nata много сериозна снимка с бирите ... колко човека сте били ?
Ивелин Георгиев
h4ckY
Ей това АСТИКА-та си е биричка един път ;)
svejo.net
svejo
@bogo, ти заслужаваш много повече от бири за енергията, която посвещаваш :)
Богомил "Бого" Шопов
bogo
@svejo направиха голям жест към "Свобода, а не страх", като сложиха банер на сайта си. Не знам колко бири си изкараха :)
Drъnata
Dr1nata
@stylius Жив и здрав да е мене ако питаш. Кво ше го правиш тва Порше като ти е едно такова празно от вътре, като няма 3-4 бири да ти запълват живота вечер?
Snoopy
blacksnoopy
@troqneca Може.. ама в бири :D
Цветелин Павлов
sentinel
@stylius - да нямаш предвид случайно "на бири със шкембетата"...? :)
Стилиян Стефанов
stylius
Проблема е решен. Току що ми звъннаха да ходим на шкембета с бири.
Drъnata
Dr1nata
Сиромашия бацеее... хладилника-тъжно празен, само едни кренвирши намерих за мезване. Най-лошото е, че биричката свършва ;(
Drъnata
1221506939490996.jpg Dr1nata
Вънка вие вук, пък аз ша маам биричка че ми прижадня нещо. Естествено от мойта си чаша :)
Радо
radoboy
Чакам да стане към 6 часа ... ама много бавно върви времето :( Ще пием бири с бивши колеги от университета.
Георги
1221423679169081.jpg nickname778
Допреди малко гледах Властелина, сръбвах биричка и рупах пуканки :). После простирах :(. Както казва един велик мислител : "Живота е радост и тъга" :)
Георги
nickname778
Докато се намери добролец/доброволка, аз пийвам биричка и слушам 500-те най-велики български песни - до 9 място БТР - Спасение съм :) Даже и си пея по малко :)
Георги
nickname778
Съквартиранта се върна от магазина - донесъл е биричка и семки,а имаме и пуканки за микровълнова на склад. Операция "Почистване на дома", засега се прекратява:)
Drъnata
Dr1nata
Вятъ не вятър, отивам да слушам Mark Knight и да цоцам биричка :)
Страница: 49 50 51 52 53

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата