Dr1nata
От тея бири как ме боли гърлото не е истина.
pesho
Печем скара на терасата в офиса и пием бири. Овуняхме цялата махала. Дано стават за ядене тия мръвки после, че квито сме скараджии всичките...
Fritillaria
Отпускам с бирица след малко пак ще се търчи по задачи! хъх
Dr1nata
Отивам да си лекувам болното гърло с биричка. Дали бъркам нещо с лечението?
podmatrix
Адски много се забирих по солото на тази песен Poisonblack - Only You Can Tear Me Apart
blacksnoopy
Отивам да купя подарък за бащата от била. Навръщане ще пиина една биричка