bonev
Пия си биричката в квартирката и се чудя... Да спа ли, да не спа ли?
expire
Отново съм на работа... чудя се защо хората не излизат да джасат бири, а си стоят у тях и питат що нямат нет... ужас
Dr1nata
Цял ден яко мързел, мързеше ме даже да драсна нещо тук. Сега е време за биричка с приятели
blacksnoopy
Време е да излезна и да си взема българска биричка, че само Efes напоследък..
podmatrix
Ех и тук имало металяги. Видях 3-ма пича с бири да отиват на някъде. Де да знаех на къде...