Dendroid
работната седмица започва, само защо ги пих тея студени бири снощи сега как ме боли гърлото :S
Weed
рррр още съм супер убит...смятам и скоро да си легна че да мине ужаса хахаха и утре като се събудииимм супер здравии и пак пак пак бири бири хахахаха
blacksnoopy
Ох, много бири тази вечер.
ikdonev
Nadezhda, може да пробваш с биричка...