Търсене на постове: бири

stefcho
stefcho
@georgimateev, ашколсуум! взех си две бири и не мога ти опиша колко добре ми влизат.
hiphop
Новия летен хит идва директно от Пловдив: Поднулевия и Четката - "Пак бири"... За да коментираш виж линка :)
http://video.359hiphop.com/details.php?file=167
Weed
ПАК ПАК ПАК БИРИ БИРИ!
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Човек се чувства много по-добре след две бири с картофи. :P
Dendroid
работната седмица започва, само защо ги пих тея студени бири снощи сега как ме боли гърлото :S
Александър
aftercollabz
Бисер: "Българските бири са слаба ракия..." :D
Petya
Principessa
@man0l еееей събоди се :D как мина биричката с шефа ;)
Weed
рррр още съм супер убит...смятам и скоро да си легна че да мине ужаса хахаха и утре като се събудииимм супер здравии и пак пак пак бири бири хахахаха
Drъnata
Dr1nata
Преди малко се прибрах от Влас и вече изпих 3 бири :) Утре пък заминавам за Приморско и там ще изпия 303 :D
System
edno23
Благодарим на нашите колеги и приятели от @svejo.net за готиното ревю в блога им. Следващия път бирите са от нас, а за Станчо - водка! :)
http://blog.svejo.net/2008/07/edno23com.html
Snoopy
blacksnoopy
Ох, много бири тази вечер.
Георги Гърдев
1216337240502888.jpg GeorgeSG
Като ударя няколко бири и ме избива да слушам Любе :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@X7r3M1s7a беше правил "100 Филма, които ще гледам това лято (2007)". Аз май тая година ще направя "100 бири, които ще изпия това лято". Наздраве с Heineken :)
Иван Донев
ikdonev
Nadezhda, може да пробваш с биричка...
Snoopy
blacksnoopy
Опа, хапнах сърчица и картовки, пиинах биричка. Прибрах сe и е време за работа :)
Страница: 53 54 55 56 57

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата