Marico
4 бири и Уайтснейк да свири!
Marico
Йо-хо-хо и три студени бири в хладилника! Някой да иска? Има и брускети за мезе. Хрус! Мммм...готови са!
stefcho
закръглих бирите на 6. къде ми е оркестъра?
sentinel
Когато имаш приятели, с които да споделиш делнична вечер на тиферич, по биричка и можеш да си кажеш всичко и те приемат такъв какъвто си, значи живееш добре ...