Търсене на постове: бири

Филип Сотиров
Fipo
@elle наздраве ;) аз моите бири отивам да ги пия на местното връхче в планината ...
Coverdale's PRwife
Marico
4 бири и Уайтснейк да свири!
AM
Mishef
Отивам да пукам бири :)
Coverdale's PRwife
Marico
Йо-хо-хо и три студени бири в хладилника! Някой да иска? Има и брускети за мезе. Хрус! Мммм...готови са!
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Здр на всички :) от кога не съм писала :) как сте вие ... Моя ден беше добре ... Сега съм с приятелки и си лафиме в нас на по биричка :)
N@sko
nasko
Жегааааааааааааааааааа...5 бири напълно студени....... :D :D
stefcho
stefcho
закръглих бирите на 6. къде ми е оркестъра?
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
@sblyahoff след час се запътвам съм биричката. :)
Светослав Бляхов
sblyahoff
След малко изчезвам от работа по други ангажименти. Ако не се чуем повече ви желая приятен ден на всички и да пиете една биричка заради мен довечера ;)
AM
Mishef
Айде стига толкова за днеска, отивам да пукам бири :)
fCuk*
zloblyo
друго си е да си чаднеш едно холанче да си джафкаш биричката и да не ти се занимава с ни6о ;) cheers
Цветелин Павлов
sentinel
Когато имаш приятели, с които да споделиш делнична вечер на тиферич, по биричка и можеш да си кажеш всичко и те приемат такъв какъвто си, значи живееш добре ...
Snoopy
blacksnoopy
Отивам да хапна скаричка с биричка в Отечеството :)
Serjo
Serjo
@smac-one ,оке братле ще му кажа :D Видя как си изпатихме 2-те бири при резултат 10:7 ,ако искаш и теб да хвана !? :)
Teo
torashko
Ще се пие бирицаааааа.... :) :D ;)
Страница: 54 55 56 57 58

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата