Dr1nata
От покера изкарах и с бирите съм напред... значи вечерта е била ползотворна!
Dr1nata
Пак дойде време за биричка по центъра
adito
Момата не можа да ме обеси и се яодса поради този факт (не на играта да ме беси, в рийл лайф), та можа само да ме блокне, ризбириш и...
Dr1nata
Решено! Излизам някаде на бирички
Dr1nata
Добро утро! Очаква ме страшна закуска: таратор + дробчета по селски + диня за десерт! На цялата прелест липсва една бирица и картинката ще е завършена
Dr1nata
Най-накрая стана време за биричка с приятели