Търсене на постове: бири

Станчо
Luna71c
Братле аз па после бири ще пия с другите кам плей :)
Weed
интрига.мп3 поздрав :) викам ей ся душче и да ходя към кака...и довечера никви бири или ходене някъде че да мога да свърша малко работа пред компа
Drъnata
Dr1nata
От покера изкарах и с бирите съм напред... значи вечерта е била ползотворна!
Drъnata
Dr1nata
Пак дойде време за биричка по центъра
Филип Сотиров
Fipo
@_GaN_ @Silvy петък, събота или неделя бири ?
Ивелин Георгиев
h4ckY
Добър вечер, как сте ? :) Аз продължавам да пиша по сайта със пълни сили, на свеж ум, след биричката :)
adito
Момата не можа да ме обеси и се яодса поради този факт (не на играта да ме беси, в рийл лайф), та можа само да ме блокне, ризбириш и...
Mariyan
@h4ckY, за колко бири иде реч? :]
Drъnata
Dr1nata
@svejo С биричка най-добре се засища глада. Даже ако можех щях да ви помагам да се заситим заедно. Дори до преяждане :)
Станчо
Luna71c
Ся утивам да пия кафе после на язовира с приятели да пием биричка и цъкаме белот като стане жега се мяткам :D
Drъnata
Dr1nata
Решено! Излизам някаде на бирички
Drъnata
Dr1nata
Добро утро! Очаква ме страшна закуска: таратор + дробчета по селски + диня за десерт! На цялата прелест липсва една бирица и картинката ще е завършена
Леприкон
ZzZaPyr
Жега, на гладно - 2 бири ги усетих като 4.... :D
Drъnata
Dr1nata
Най-накрая стана време за биричка с приятели
Александър
aftercollabz
Още 3 бири и си лягам. :D
Страница: 52 53 54 55 56

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата