@pesho, братя по съдба сме И мене все ми е в главата какво ли ще е да си бях останал с ръкавиците на гол линията. Ама чупих ръка, после бири, мързел, бири...
@Serjo,18:00 Студио ЕВРО 2008 - Официална церемония за откриване на ЕВРО 2008. само диема ше го предават .. смятай колко са зле канал1 вече. отивам за бири аз