Търсене на постове: бого

Васко
azis
Обичам всички да питат за мене, да ме гледат като икона и да ме боготворят
---------
NetCutter
@Emyto, ирония? Тоя е дебил... сега обаче половината цесекари ще забравят къв срам е докарал и пак ще го боготворят. Ще си умря от смях ако стане верно :D
Боян Джумаков
madmaster
Богомил инициира една идея, която на мен лично ми допадна много и мисля да дам едно рамо. Вижте и гласувайте и вие ако ви харесва.
http://sofia-transport.wikidot.com/
1213130589201158.jpg euro2008
Боговете обърнаха гръб на "елините"
http://euro2008.sportni.bg/?tid=40&oid=2500610
Светозар Георгиев
voic4e
Чудя се г-н Богомил Шопов @bogomep кога ли ще напише нов пост и още по-интересно - каква ли новина ще ни съобщи? :)
Боян Пейчев
JaG_
Супер! Взел съм двата изпита с 5ци! Остава да мине и матурата в неделя и казвам сбогом на българския език и литература!
Боян Джумаков
madmaster
Как да направиш някого щастлив за без пари почти? Това прочетох в блога на Бого. Ето ви цитат от неговия пост
http://blog.mengeme.com/read/open-source-%d0%ba%d1%8a%d1%81%d0%bc%d0%...%b5/
Жорко
someone
Пичове, тъй като най-вероятно до час ще умра (развали ми се климатикът), желая ви всичко най-хубаво и да се радвате на живота, защото той е дар от боговете..
Владимир Комаров
Hamaelleon
Губи ми се един линк.. беше нещо от Бого май, как се прави блог (WP) на два езика? Някой може ли да ме светне за да не откривам топлата вода?
Михаелина Лилова
Mihaelina
Току що с мъжа ми нахренихме новото цветенце с две богомолки. :P Коварни и упорити се оказаха тея същества - ти ги буташ вътре, те не щат да влизат..
boby
Поздравления, Бого :) Да ви е живо и здраво :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
Да ви е живо и здраво, Бого! Пу пу пу :P
blogcamp
Бого започна дискусията за "подслушването в интернет"
Yossarian
Бого Шопов отпочва встъпително слово
Страница: 16 17 18 19 20

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата