azis
Обичам всички да питат за мене, да ме гледат като икона и да ме боготворят
madmaster
Богомил инициира една идея, която на мен лично ми допадна много и мисля да дам едно рамо. Вижте и гласувайте и вие ако ви харесва.
http://sofia-transport.wikidot.com/
JaG_
Супер! Взел съм двата изпита с 5ци! Остава да мине и матурата в неделя и казвам сбогом на българския език и литература!
madmaster
Как да направиш някого щастлив за без пари почти? Това прочетох в блога на Бого. Ето ви цитат от неговия пост
http://blog.mengeme.com/read/open-source-%d0%ba%d1%8a%d1%81%d0%bc%d0%...%b5/
someone
Пичове, тъй като най-вероятно до час ще умра (развали ми се климатикът), желая ви всичко най-хубаво и да се радвате на живота, защото той е дар от боговете..
Hamaelleon
Губи ми се един линк.. беше нещо от Бого май, как се прави блог (WP) на два езика? Някой може ли да ме светне за да не откривам топлата вода?
blogcamp
Бого започна дискусията за "подслушването в интернет"
Yossarian
Бого Шопов отпочва встъпително слово