Bobdweller
Не разбирам какво им има на някои хора... правят ли се или наистина са толкова заблудени? Минионите не бил за деца, учел ги на лоши работи и сатанизъм. Мхм...
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=798777366898083&set...ge=1
mitternacht
в градския в плевен има нет... цивилизация!
dandelion
Новият колега: "Работиш толкова много, че със сигруност не си женена. Никой мъж не би те търпял такава." ... сериозно?!
mitternacht
Работата ако не друго ме превърна в човек с някоя и друга стотинка в джоба... и в човек - доста циничен.
SaTaSi
Омръзна ми от несериозни хора. Тези с дивана бяха дали срок от 45дни. Още никаква информация няма и тя ми вика ми ще се забави. Парти без диван ще правим май.
SaTaSi
Абе това жените от моя курс са мега злето. Не стига, че ме набутаха за отговорник ми и по 100 пъти обяснявам на всяка едно и също нещо. Направо съм отчаяна.
dilana
Е, не очаквах да видя джага с Кадилаци и Динозаври днес в офиса ;д
SaTaSi
От пнд. до петък на работа, събота и неделя на лекции до 4 следобед и съм отговорник на курса. Блаа до сега създавах група, поща и качвах разни неща. Утре пак.
защото не малко време и усилия влизат в направата на нещо такова.
Nov 16 2015, 15:39Човек, разцепва това. Заслужава да си го излъчват по CN и да направи милиони долари!
Nov 16 2015, 21:42Fun fact: единият от пичовете, който прави The Golden Apple, преди е работил в CN. : )
Nov 16 2015, 21:52Да, знам - още повече причина CN да скочат на сериалчето и да мятат пари по него! Инвестицията ще им се върне на сто процента!
Nov 16 2015, 22:39Заслужават, определено
Стискаме им палци!
Nov 17 2015, 09:23