Нямам търпение да свърши работния ден. Тази седмица съм много изморена. Иначе съм доволна всичко върви по план и живи и здрави до края на месеца се местим ....
Повечето туристически които продават даже идват без каквито и да е уплътнения или различен размер. И установяваш чак като се прибереш, че нямаш работеща шиша
И нещо друго - "красиво" какво означава като цяло? Външна красота? Вътрешна красота? Или комбинацията от двете? И най-важното - в момента съм с представителка от любимия ми вид, която е красива и в двете значения.
Да са пофаля, имам хипер много работа да върша тая седмица, а моите колеги дето са си надули цените, цвъркат че нямали никва работа Еми тъй ли се прави бе?!
Да ти кажа честно, бил съм и по-добре
Sep 18 2015, 09:05Нямам търпение да свърши работния ден. Тази седмица съм много изморена. Иначе съм доволна всичко върви по план и живи и здрави до края на месеца се местим ....
Sep 18 2015, 10:27Още малко и 4 почивни дни, още малко и 4 почивни дни, още малко и 4 почивни дни
Sep 18 2015, 17:34....4 почивни дни
Sep 18 2015, 19:16Oooo yeah, running and drinkin
Sep 18 2015, 21:15