hurmaqny
Вкъщи няма топла вода, на работа няма ток. Идва краят на света. Woohoo!
belushka20
Хора имам един много сериозен въпрос към всички които работят извън България. Ние с мъжа ми искаме да напускаме БГ да работим другаде и ми трябва малко инфо.
t0m3kk
Кой ме би през ръцете да си преправя скрипта... сега работи по-бавно от всякога! Ся пак се вкарах в няколко часа преправяне...
mitternacht
Дее'а колко бързо мина тая година.... прехвърча за миг. Откачена работа :/
Bobdweller
Толкова ми е скучно, че ми се ще да бях на работа. :х
SaTaSi
Въпреки кратката работна седмица съм доста изморена от "почивните дни" и не ми се ходи на работа. На всичкото отгоре колегата имал "нещо си" и не може да работи
dilana
Баси тъпия мак. Не мога да ползвам мишката и да слушам музика едновременно през bluetooth.
И у дома нямаше ток до ей сега
Oct 16 2015, 12:06Важното е интернет да има !
Oct 16 2015, 17:35Моята батерия умиргаше
Изчистих цялата къща за 15 минути и тока дойде 
Oct 16 2015, 19:05