nemesys
конфигурация за под 1000лв - някой :?
aviatrix
а вие колко месинджъра ползвате? FB Messenger, Telegram, Viber ,Slack, MS teams, Skype For business, Twitch chat, Skype
mitternacht
искам торта и туй то. След работа - отивам на торта.
mitternacht
Горещ душ след работа - половин оргазъм.
hurmaqny
Марто, всичката ти работа такава. Пак си си оставил ръцете...
Rx-Ende
Tom Riddle - Първият чатбот!
@_e7 няма видео това нещо за тея пари ..+ готовите конфигурации винаги са били кофти
Jun 03 2017, 14:41за под 1000 трудно :/ 1100-1200 да, особенно ако искаш видеокарта
Jun 03 2017, 23:57@aviatrix нещо такова https://pcpartpicker.com/list/ynfGzM ? Като тука може да се смени картата с GTX 970 втора ръка за по малко пари и да се вземе ССД..:?
Jun 04 2017, 09:43https://www.olx.bg/ad/prodavam-nov-kompyutar-ID6n9zE.html
Jun 04 2017, 13:21@mKrotiFy
аз не съм геймър бе.. в момента съм с ASUS X50SL което ползвам като настолно 
Jun 04 2017, 21:23