Domsdey
Някой да разбира от въздушни пушки? В класа 200-400
dandelion
Напоследък всички ме мислят за ексел genious и ме слагат в тази категория. Абе хора... макс 20 формули да знам. Всичко друго е проста логика.. не ме товарете с
bgdn
Руският боен КАМАЗобот Оптимус Праймович отново ще прави аншлус на украинския десептикон Мегатроненко.
joronedelchev
Expendables 3 e простотия като сюжет и режисура, обаче почти всеки от актьорите поотделно е гениален или поне много симпатичен. Особено Гибсън, Бандерас, Грамър
Ducky
Сега пък и таблета ми спря да работи. Супер!
Ducky
Всичко беше добре, докато не се погледнах в огледалото и не видях тъмните кръгове под очите си, тогава си дадох сметка, че не съм спала.
mitternacht
Като бях малък си слагах захар в безалкохолното да се разгазира. Минало е толкова време, та сега този факт (свойство на захарта) сякаш ми изглежда... странен.
Indeed, а и явно след това си джиткаш безплатно
В тоя комикс пишеше, че Тесла ти осигуряват безплатно зареждане...
Sep 02 2014, 12:46Някой ден ще можем да си позволим такива коли, междувременно хората вече ще имат летящи и въздушни магистрали

Sep 02 2014, 15:03тъпото е, че тойота секоя примерно (2.8тона чудовище) на работа я купихме за 42к
А еко кола е тооолкова по-скъпа
Sep 02 2014, 15:06toyota sequoia *o*
Sep 04 2014, 18:35почти ми трябва стълбичка да се кача с моите достолепни 158см
Sep 04 2014, 19:00