nemesys
втори ден в Малта и не мога да преценя дали ми харесва все още
cvetomird
Кои ще ходят на Гела тази събота и неделя?
Bobdweller
Когато си изнервен, един сладолед може да направи чудеса с настроението ти.
mitternacht
I'm boARD, pls entertain me :/
Ducky
Добре бе, как може да вдигна температура през юли месец. Чак ме е срам...
mitternacht
Де'а, интересна работа в София... ама за 700 лева заплата. :/ И не съм от София. :/
mudisoft
Hякой знае ли дали има плъгин за Chrome, който да работи като Insert Note/Personal в Opera? Некъв предварително зададен auto-fill демек...
искаммм магнитчеее
Aug 01 2014, 23:00Харесва ти
Aug 01 2014, 23:31може и да ми харесва Малта ама все едно съм в някоя арабска страна...пък ще ми хареса повече ако не бях 12ч на работа
Aug 02 2014, 00:23@notexist няма магнитче за тебе
Aug 02 2014, 00:23