Търсене на постове: бот

nemesys
втори ден в Малта и не мога да преценя дали ми харесва все още
шУс!
10537116_10203548280181060_7175715407207260399_n.jpg notexist
Отрязах си бретона ;д
Fluxy
belushka20
Последно работно преди да тръгнем на почивка :) Очертава се страхотен маршрут!
https://www.google.bg/maps/dir/%D0%A1%D0%B5%D0%B2%D0%BB%D0%B8%D0%B5%D...!3e0
Цветомир
cvetomird
Кои ще ходят на Гела тази събота и неделя?
Snoopy
blacksnoopy
Отново телефона падна по лице... екрана за пореден път е невредим, но вече микрофона не работи :(
Боби
Bobdweller
Когато си изнервен, един сладолед може да направи чудеса с настроението ти.
-=*****=-
mitternacht
I'm boARD, pls entertain me :/
Боби
Bobdweller
Купих нов лаптоп на майка ми за рождения ден, който дори няма да мога да й подаря днес, защото не мога да накарам проклетият touchpad да работи!
Alex Moran ™
eMkyyy
Добре било да отидеш на заведение не само да се работи. :)
Еми Окснитси
dandelion
Пак същата история по 70 часа работа на седмица... :(
M.K.
FPEKYYi.png engise
http://i.imgur.com/FPEKYYi.png
Грозното Патенце
Ducky
Добре бе, как може да вдигна температура през юли месец. Чак ме е срам...
-=*****=-
mitternacht
Де'а, интересна работа в София... ама за 700 лева заплата. :/ И не съм от София. :/
extension.png mudisoft
Hякой знае ли дали има плъгин за Chrome, който да работи като Insert Note/Personal в Opera? Некъв предварително зададен auto-fill демек...
Fluxy
belushka20
Офертата е приета :) Ще ми се скъса дупенцето до края на другия месец :D
Страница: 49 50 51 52 53

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата