eMkyyy
Всички постват снимки от морето , барове , дискотеки , басейни и се тагват на ляво на дясно и имам чувството ,че аз съм единствения будала да бачкам по 6 дни.
notexist
Карат ме да играя Дота, пък аз се дърпам. Трябва ли ми джойстик за туй нещо?
mitternacht
Кое е последното кадърно нещо направено в България? Независимо в коя сфера, ако ще да е... събитие, изобретение, дейност, система...? Нещо безгрешно.
nemesys
тъкмо се надъхах днес да карам иии дъжда прецака работата ..
http://www.strava.com/activities/166141911
sickornot
Аз spoiled kid ли съм? ;/
blacksnoopy
Здравейте, застрахователи, бояджии, стъклари, тенекеджии и т.н.
notexist
Какво искат тия от мене, бе ;о
tsonchev
Предстои ми тежък ден. 6 часов изпит, шофиране 2 часа, 10 часа работен ден нощна смяна.
Bobdweller
Днес беше перфектният работен ден. Почти никаква работа нямаше и успях да си изгледам 10 епизода на Community! Де да можеше да е така всеки ден...
sickornot
Още 1 седмица до ваканцията... :/
@belushka20 това е доста кофти пожелание, спирит сайънс не учеше ли на обратното
Jul 20 2014, 01:23Нищо не чувам за Т-90 , очаквах за 19 коментара, поне веднъж да споменете истинският танк
Jul 20 2014, 03:07Тебе те признавам
Jul 20 2014, 14:04@_e7 тихо сеа
Знаеш че се шегувам 
Jul 20 2014, 15:34пръцла
Jul 20 2014, 17:25