Търсене на постове: бот

Fluxy
Z3NO9gr.jpg belushka20
@mitternacht мисля че няма по-хубав уолпейпър за тебе :D
Alex Moran ™
eMkyyy
Всички постват снимки от морето , барове , дискотеки , басейни и се тагват на ляво на дясно и имам чувството ,че аз съм единствения будала да бачкам по 6 дни.
шУс!
notexist
Карат ме да играя Дота, пък аз се дърпам. Трябва ли ми джойстик за туй нещо?
Теодор Георгиев
tedo92
след три седмици работа мога да кажа, че страшно много си харесвам стажа.
-=*****=-
mitternacht
Кое е последното кадърно нещо направено в България? Независимо в коя сфера, ако ще да е... събитие, изобретение, дейност, система...? Нещо безгрешно.
nemesys
тъкмо се надъхах днес да карам иии дъжда прецака работата ..
http://www.strava.com/activities/166141911
Denitsa
sickornot
Аз spoiled kid ли съм? ;/
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
намерих си нова работа! :)
Snoopy
blacksnoopy
Здравейте, застрахователи, бояджии, стъклари, тенекеджии и т.н.
шУс!
wtf.jpg notexist
Какво искат тия от мене, бе ;о
Цончев
tsonchev
Предстои ми тежък ден. 6 часов изпит, шофиране 2 часа, 10 часа работен ден нощна смяна.
Боби
Bobdweller
Днес беше перфектният работен ден. Почти никаква работа нямаше и успях да си изгледам 10 епизода на Community! Де да можеше да е така всеки ден...
Denitsa
sickornot
Още 1 седмица до ваканцията... :/
Snoopy
blacksnoopy
Днес с колелото се набих без да искам и във Факултета и в кв. Христо Ботев.... И оцелях :D
http://www.strava.com/activities/162463541
-=*****=-
mitternacht
Като идея за малко въведение в сайта, ако е лесно да се направи и приложи де, филтър при собствените постове както на всички - за видео, картинка, линк... :)
Страница: 50 51 52 53 54

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата