Bobdweller
Колко е приятно да няма работа бе да му се не види!
joronedelchev
На морето без втора батерия за смартфона и зарядно за нея не е работа. Затова избягвайте модели без сменяема такава.
eddy
за втори път ми се случва във входа да няма ток и да не може да се отвори входната врата (чип), просто всичко е много умно
eMkyyy
Как да заспа като знам .че събуждането ми ще е за работа...
Bobdweller
Packaging VS Reality. 10лв. на вятъра... 10/10 would purchase again.
слагаш си една бутилка вода на бюрото и през 10 мин пиеш по една две глътки, без проблеми изпивам по 1.5л само като съм на работа.
Jul 04 2014, 16:20