Търсене на постове: бот

Fluxy
belushka20
Въпрос на деня : Всички искаме отново да сме деца, а защо бихте искали да сте пораснали?
-=*****=-
mitternacht
Всеки четвърти висшист работи в чужбина. Много хубава статия! За образованието, компетенциите и т.н.
http://www.dnes.bg/stranata/2014/03/25/vseki-chetvyrti-nash-visshist-...0185
Грозното Патенце
Ducky
Тази събота от 18:00 във фоайето на Общински съвет-Пловдив, ще се открие една много хубава изложба! Който иска, да заповяда! (:
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
1962724_718873824829495_1601028570_n.jpg eddy
грозната работа :D
Теодор Георгиев
tedo92
Живи ли сте бре, юнаци?
шУс!
notexist
За да не съм садната ще съм цвят лилав ;д ;р
шУс!
notexist
А бе какво ще стане, ако звъннем няколко пъти на 112 и затворим :D
Alex Moran ™
eMkyyy
Пфф това да ти е изкълчен глезена на 2 места не е работа...
mudisoft
някой знае ли колко време му е trial-a на тва животно Sublime Text?
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Последен работен ден и последна нощ на повикване, нямам търпение да свърши тази седмица :) Разположенията много ме изморяват ....
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
То било яко да станеш рано, да изчистиш, да оправиш и да тръгнеш за работа :) Някак си те изпълва с енергия, че си свършил доста неща през деня, а и пералнята..
fransk Cognac
viktorkoichew
!!!!!!!! Който е навит за колела утре да пише. Ще караме най-вероятно в Южния парк около 12:00-13:00 : )
Госпожа Силвия Блажева :)
IMAG0365.jpg SaTaSi
Вчера три спешни инфаркта и Цеци каза, че повече не иска да е на разположение с мен, защото седим до късно и работим много :) Но въпреки всичко ми се усмихва :)
BE PREPARED!
coolpuppy
-Плакала ли си? -Да...как разбра? -Мокър ти е мустакът...
M.K.
engise
Закъснях за работа, звъннах на шефа да му кажа и като дойдох ми каза "Да не си на даскало бе? За кво ми звъниш за такива глупости... закъснявай си, споко" :D
Страница: 57 58 59 60 61

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата