Търсене на постове: бот

Георги Неделчев
joronedelchev
Филомена - прекрасен филм, грабва те от първата минута, трогателен и с велики актьори. Английска работа!
BE PREPARED!
jobs.jpg coolpuppy
Не се сдържах..
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
1002650_10152255678338970_466674309_n.jpg eddy
летните дрехи със зимни обувки винаги ме вкарват в потрес ;д кво да се прави
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
колко тъжно, утре пак ще оставам в гипсовъчната да плескам до 6:3о поне :( а най-лошото - денят ми започва в 6:оо. много часове, много работи стават
шУс!
notexist
Да са ми честити последните работни часове. Съвсем скоро се оттеглям на почивка в Пловдив.
Plamen Petkov
pacopetkov
Започнах да играя castle clash, доста е зарибяваща.
mudisoft
стъпка 1: взимаш солета. стъпка 2: топиш в нутела. you're welcome :)
nemesys
тая седмица няма край да го ... добре че има хубава музика за релакс след работа!
Грозното Патенце
1891048_10200862250753527_1609733311_n.jpg Ducky
Сестра ми ми прати снимка на изгледа от работата ѝ в Израел... Останах изумена...
its not Eddie
_e7
Аз викам да се видим в Пловдив
шУс!
notexist
Първи работен ден след дъълга болнична почивка.. Чувствам се така, все едно не съм работила година... Пак трябва да свиквам на ново :(
Еми Окснитси
dandelion
Подчинените ми (от филипините) не знаят как е "оранжево" на филипински :) :) не мога да го повярвам
Plamen Petkov
1497066_10203043661358284_5007518_n.jpg pacopetkov
Магистър може би!
шУс!
fbpm.png notexist
А ти какъв мъж си?! :D
Snoopy
blacksnoopy
последните 48 часа - един син сити, един алкохол, 2-ри сезон на breaking bad, snatch и fight club. от утре - работа
Страница: 59 60 61 62 63

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата