Търсене на постове: бот

Fluxy
belushka20
Страхотен ден просто! Прекрасно време, свърших си работата макар и в последния момент ии най-прекрасното момче на света ми се усмихваше по скайп <3
Fluxy
belushka20
Oх от 1 седмица съм все на педал, днеска последна карикатура и следващите 2 седмици ще си карам мойта работа и трябва да се упражнявам с вашите :D
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Първи работен ден след две седмици отпуска, а и съм на повикване и въобще ми се гади .... :) Айде успешна седмица на всички. :)
its not Eddie
_e7
Програмисти драги мили мои, нали е нормално да не запомните цели функции или редове от вашия код? А като ви потрябват - търсите в интернет, гледате в проектите
Snoopy
blacksnoopy
3 часа сън и е време за работа :(
Snoopy
blacksnoopy
4 часа байкинг, 4 часа танци, вечеря, баня, аспирин и сме готови за събота вечер
Denitsa
sickornot
Аз съм много спокоен човек, но днес не издържах и се развиках на шефа ми :) Сега ми е по-добре, въпреки че сиг нищо не постигнах само може да загубя работата си
Грозното Патенце
Ducky
Де да можеше някой да ми обясни, защо днес отидох на училище въобще при положение, че проспах 5 от 6-те си часа...
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
защото @dilana каза да стои тук :D
http://gabrielecirulli.github.io/2048/
fransk Cognac
943718_653747817991380_1782103401_n.jpg viktorkoichew
Влюбен съм в следващото ми работно място. Предстои една интересна година с подскоци от BG до DK <3
hurmaqny
Говорим си за езика Си кус-кус. Не е работа да си глух и с двете уши...
-=*****=-
mitternacht
Какво бачкате?
Fluxy
belushka20
Какво сте постигнали през последната година? (via @Verzhinia *по идея*)
its not Eddie
_e7
@coolpuppy http://forums.bgdev.org/index.php?showtopic=44053 точна и ясна обява - търсят програмист във фирмата си
Snoopy
blacksnoopy
@Gothika47 Абе взех си турета в Loadout, но като я деплойна нищо не прави. Нещо изпускам? @Domsdey
Страница: 58 59 60 61 62

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата