belushka20
Страхотен ден просто! Прекрасно време, свърших си работата макар и в последния момент ии най-прекрасното момче на света ми се усмихваше по скайп <3
_e7
Програмисти драги мили мои, нали е нормално да не запомните цели функции или редове от вашия код? А като ви потрябват - търсите в интернет, гледате в проектите
blacksnoopy
4 часа байкинг, 4 часа танци, вечеря, баня, аспирин и сме готови за събота вечер
Ducky
Де да можеше някой да ми обясни, защо днес отидох на училище въобще при положение, че проспах 5 от 6-те си часа...
viktorkoichew
Влюбен съм в следващото ми работно място. Предстои една интересна година с подскоци от BG до DK <3
hurmaqny
Говорим си за езика Си кус-кус. Не е работа да си глух и с двете уши...
майтапя се де
Дай Боже всекиму това чувство!
Mar 17 2014, 19:14прикрасно е!
Mar 17 2014, 19:20А сега още повече трябва да му се наслаждавам особено след като ще замине в близко бъдеще. Момента е СЕГА!
Mar 17 2014, 19:21:/ Да! По възможност- всеки ден! That's why... си мисля, че ако имам девойка, то искам да съм до нея едва ли не всяка минута
Mar 17 2014, 19:22И поздравления
Mar 17 2014, 19:22