Търсене на постове: бот

шУс!
notexist
Не е лесно.. В магазин за хранителни стоки да работиш и гладен да стоиш..
шУс!
notexist
Шефа ми е свил нета на служебния комп, ама той явно не знае, че си нося лапето и си джъткам с мобилния ;д хъхъ, ако си мисли че така ще работя повече... ;д ;д
BE PREPARED!
coolpuppy
4 денонощия и 13 часа сън.
Грозното Патенце
n.png Ducky
От няколко месеца се мъча да изтрия тези 2 вируса и не се получава. Някой да има идея как да ги махна?
шУс!
notexist
Една серия от филма ми ме дели от работната тяга на новогодишната трапеза.
Мариян
War1an
"belushka20 Много е яко да си вършиш работата на Gangnam style у WC-то" @belushka20 ама това сериозно ли? :D
шУс!
notexist
Охх, до края на работния ден има още тооолкова много време, а аз се изчерпах от правене на нищо :/
шУс!
notexist
Ебаси, днес деня ми мина в път и спане :D Тва не е живот ;д
BE PREPARED!
coolpuppy
Аз НЯМАМ работен стол, момичееее! :D
шУс!
20131225_091350.jpg notexist
Снимайте си работния стол. (Откраднах идеята от @dandelion)
шУс!
notexist
А пък на работа ме чакаше торбичка с подарък от шефа! :))
шУс!
notexist
Следват два поредни 13 часови работни дни. Честита Коледа.
Alex Moran ™
eMkyyy
Всяка сутрин като се кача в колата разбирам ,че не е чак толкова приятно да имаш кожен салон...
Симона
Screen Shot 2013-12-23 at 15.13.40.png simsy
this happened...
Еми Окснитси
dandelion
Пияна и на работа. Ох как добре ще ми се отрази един почивен ден сега :(
Страница: 62 63 64 65 66

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата