notexist
Не е лесно.. В магазин за хранителни стоки да работиш и гладен да стоиш..
notexist
Шефа ми е свил нета на служебния комп, ама той явно не знае, че си нося лапето и си джъткам с мобилния ;д хъхъ, ако си мисли че така ще работя повече... ;д ;д
coolpuppy
4 денонощия и 13 часа сън.
Ducky
От няколко месеца се мъча да изтрия тези 2 вируса и не се получава. Някой да има идея как да ги махна?
notexist
Една серия от филма ми ме дели от работната тяга на новогодишната трапеза.
notexist
Охх, до края на работния ден има още тооолкова много време, а аз се изчерпах от правене на нищо :/
notexist
Следват два поредни 13 часови работни дни. Честита Коледа.
eMkyyy
Всяка сутрин като се кача в колата разбирам ,че не е чак толкова приятно да имаш кожен салон...
Висша форма на мазохизъм.
Jan 03 2014, 12:56Усъвършенствам се
Jan 03 2014, 12:57