@disappointed, аха британска му работа: a meal eaten in the late afternoon or early evening, typically consisting of a cooked dish, bread and butter, and tea
на дрехите им. Докато аз примерно всяка моя тениска има жесток рефернце зад нея или нещо друго, 1/100 от хората ги разбират но аз съм щастлив дори на 1 човек.
Значи ще променя насоката към нещо по-mature. Чудих се дали да не ползвам български поговорки за подобни тениски с типография. "На лъжата краката са къси" etc
дегустатор на алкохолни напитки
Jan 20 2014, 17:36Аз съм от Северозапада, простено ми е
Jan 20 2014, 20:34хората, които познавам от там винаги си говорят на "бавен" :Д
Jan 20 2014, 23:43Има нещо вярно
Jan 21 2014, 09:42Искам да бъда много много добър карикатурист ^_^
Jan 25 2014, 20:45