viktorkoichew
Време беше да се вкара рап.
eddy
събота е и имам пратка от asos, хаааресвам този момент. а това е много готино, обичам подобни неща.
joronedelchev
Ами голяма работа е Моуриньо, това е факт.
notexist
Тая ми е за татоса, скоро ще ходя при литърчето да ми я прави <3
Bobdweller
От мен да знаете, че българските представилите на Fed Ex и българските митници всичките са педерастечета!
Аз дори не съм го гледал, трейлъра ми е достатъчен
Feb 13 2014, 22:53Ммммм изпращат им истории.. верно може да ги разтеглят да кажем. А те не са баш актьори. Избират ги с кастинг, по-обикновени хора да играят ролите.
Feb 13 2014, 22:56yep, предполагам статисти са...
Feb 13 2014, 23:27но прекалено много си личи, че не истинско, но все пак има хора които мислят че е
Feb 13 2014, 23:29Само историите са пратени от реални хора и имената са сменени в предаването.
Feb 13 2014, 23:36