Търсене на постове: вили

Георги
nickname778
@naddito така сте вие жените, наранявате нас горките мъже,а после се правите че нищо не сте направили.Живота е несправедлив.Айде @Sham идвай и да се свършва:D
Георги
nickname778
@Sham о преподобни, сигурен ли сте че днес сте забравили да си облечете тротиловата жилетка ? А в какво настроение сте ?
kypidoncheto
@Geri амиии....първо ще започна от първия ;) неможе 1000 чоека да са правили едно и също и да са дали идеята едновременно ;)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Soul4o хахаха .. смяятай .. за това клипче и песен са направили даже ...
Drъnata
Dr1nata
Тъкмо се прибирам от ей тая виличка. Много яко изкарах. Глас нямам, то не бяха песни, викове шкембе чорби, бири, водки... лудница
http://www.vila-angel.com/page5.html
Георги
nickname778
@svejo няма проблем случват се и такива неща.btw,забелязах че сте направили промяна-най-свежите вече се обновяват на 12 часа-отдавна мислех да ви го предложа:)
---------
NetCutter
Боже господи!? Или някой е мушнал някоя и друга рам платка в повече в машината ми, или пичовете от KDE4 са направили чудеса!
Пламен
pacokatani
Ц-ц-ц .... у-ни-кална Вили с бялата рокля в Dancing Stars от понеделник ... нямам думи! Не 10, а ДЕЕЕЕ-СЕТ :) (чак днес гледах епизода от 13-ти)
lyust
Днес атакаджиите пак са правили шоу пред софийския съд като гледам.
Мартин Маринов
podmatrix
Чудя се какво ли са ни подготвили моите любимци от Six Feet Under в новия им албум. Ще трябва да почакам.
Лидия
LiDSoN
@nickname778 не не грешка ... не е техен...те са правили презентация ли и аз нз ... бе кво ти пука ставам ;)
Angelo
Не знаех, че Adobe са направили Macbook AIR. *&^$$% смешниците. Ама цената я сложили!
Георги
nickname778
@cruzz16 @stefcho само на мене ли ми направи впечатление че в началото на тоя клип се клъчоти Вили Сечкова ( води някво предаване ТВ2 ) ?!?
rr
miStalE
И всички заспали...А прилепите..прилепите...както висяли надоло, се изправили нагоре! Направо припаднали :D:D:D
stefcho
stefcho
тия барса и атлетико какъв мач са направили, не е вярно .. утре като го пуснат по торентите, ще трябва да го свалям.
Страница: 61 62 63 64 65

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата