Dr1nata
Тъкмо се прибирам от ей тая виличка. Много яко изкарах. Глас нямам, то не бяха песни, викове шкембе чорби, бири, водки... лудница
http://www.vila-angel.com/page5.html
NetCutter
Боже господи!? Или някой е мушнал някоя и друга рам платка в повече в машината ми, или пичовете от KDE4 са направили чудеса!
lyust
Днес атакаджиите пак са правили шоу пред софийския съд като гледам.
podmatrix
Чудя се какво ли са ни подготвили моите любимци от Six Feet Under в новия им албум. Ще трябва да почакам.
Angelo
Не знаех, че Adobe са направили Macbook AIR. *&^$$% смешниците. Ама цената я сложили!
stefcho
тия барса и атлетико какъв мач са направили, не е вярно .. утре като го пуснат по торентите, ще трябва да го свалям.